Policja zatrzymała właścicielkę firmy gospodarującej odpadami - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 11 stycznia 2019

Policja zatrzymała właścicielkę firmy gospodarującej odpadami


Zgierscy policjanci ustalili, że z siedziby firmy gospodarującej odpady ma wyjechać ciężarówka załadowana śmieciami budowlanymi i plastikowymi. Policjanci namierzyli samochód i ruszyli jego śladem. Okazało się, że kierowca ciężarówki zrzucił transportowane odpady na terenie wyrobiska żwirowni w powiecie zgierskim. W związku z tym prokurator podjął decyzję o zatrzymaniu właścicielki firmy, na którą wcześniej nałożony został zakaz prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie gospodarowania odpadami.

foto: policja
10 stycznia 2018r. policjanci wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcję zgierskiej komendy pojechali do siedziby firmy zajmującej się gospodarowaniem odpadami . Policjanci mieli przypuszczenie, że pomimo nałożonego na właścicielkę firmy zakazu prowadzenia działalności w dalszym ciągu zajmuje się ona gospodarowaniem odpadami. 


Na miejscu kryminalni zaobserwowali wyjeżdżającą z terenu firmy ciężarówkę z załadowanymi odpadami. Później okazało się, że były to śmieci budowlane oraz plastikowe. Policjanci ruszyli za samochodem, który wjechał na teren wyrobiska żwirowni na terenie powiatu zgierskiego, gdzie kierujący wyrzucił transportowane odpady. Funkcjonariusze natychmiast podjęli na miejscu czynności. 


Zarówno kierowca samochodu, jak i właściciel terenu zostali przesłuchani. Na polecenie prokuratora na miejscu przeprowadzono oględziny. Z związku z obowiązującym wobec właścicielki firmy zakazem prowadzenia działalności gospodarczej związanej z gospodarowaniem odpadami, prokurator wydał postanowienie o zatrzymaniu kobiety i skierował wniosek o tymczasowe aresztowanie 42-latki.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne