Polak odrąbał głowę matce? 32-letni Polak Tomasz P. został zatrzymany - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 13 stycznia 2019

Polak odrąbał głowę matce? 32-letni Polak Tomasz P. został zatrzymany32-letni Polak Tomasz P. mieszkający z rodziną w Irlandii, w małej miejscowości Ardee, miał zamordować swoją matkę, odrąbując jej głowę siekierą.


foto: 
thesun


We wtorek ciało kobiety zostało znalezione przez sąsiadów. Syn ofiary został aresztowany tego samego dnia. O morderstwo oskarżono go dzień później.

Kilka godzin wcześniej mężczyzna zamieścił w internecie niepokojące nagranie wideo, w którym mówił m.in. o swoim dzieciństwie w Polsce, o UFO, pociągach i diamentach. A także o tym, że jego matka uprawia czarną magię.


Irlandzka policja zatrzymała Polaka we wtorek 8 stycznia. Podejrzewa go o zamordowanie swojej matki, 57-letniej Elżbiety i odcięcie jej głowy siekierą. Do zdarzenia miało dojść tego samego dnia w irlandzkiej miejscowości Clonmore. „The Irish Times” informował, że ofiarą padła kobieta, która wiele lat temu razem z mężem i dwójką dzieci przyjechała z Polski. Jej ciało odkrył znajomy, który zamierzał odwiedzić 57-latkę. Po wejściu do domu zaczął głośno krzyczeć, gdy jego oczom ukazał się makabryczny widok. Zaalarmowani krzykiem sąsiedzi wezwali na miejsce policję.

Policja zatrzymała już podejrzanego. To 32-letni syn zamordowanej kobiety. Zabezpieczono również narzędzie zbrodni - siekierę. Jak ustalono, syn zamordowanej kobiety po ucieczce z miejsca zbrodni skierował się do Drumconrath, nieodległej miejscowości, gdzie chciał pozbyć się dowodów.

Według informacji "The Irish Times", właściciel domu, który wynajmowała rodzina z Polski, jest wstrząśnięty całą tragedią. Na razie nie są znane motywy, którymi kierował się 32-letni oprawca.

źródło: dorzeczy/ se.pl/ fakt24/ wprost/ rp.pl

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne