Ostrów Wielkopolski: Zabił córkę, potem siebie. Na miejscu znaleziono list - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 29 stycznia 2019

Ostrów Wielkopolski: Zabił córkę, potem siebie. Na miejscu znaleziono listDo rodzinnej tragedii doszło wczoraj w Ostrzeszowie o godzinie 14.30. Policja została wezwana do jednego z mieszkań na ulicy Sikorskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 44-letni ojciec udusił swoją 20-letnią niepełnosprawną córkę, następne sam popełnił samobójstwo.foto: infostrow
Skierowani na miejsce funkcjonariusze zastali makabryczny widok. W jednym z pomieszczeń znajdowały się dwa ciała, kobiety i mężczyzny. Z nieoficjalnych informacji wynika, że to ojciec i córka.

- Ujawniono zwłoki dwóch osób- mówi kom. Ewa Jakubowska, rzecznik prasowy ostrzeszowskiej komendy policji. - Aktualnie na miejscu zdarzenia trwają czynności pod nadzorem Prokuratora Rejonowego.
Jak informuje portal Fakty Kaliskie " Na miejscu zdarzenia znaleziono list. - Aktualnie będzie weryfikowana autentyczność tego listu i zawarte w nim treści"

W poniedziałek śledczy wykonali oględziny na miejscu znalezienia zwłok oraz wstępnie przesłuchali świadków. Ich ustalenia pozwalają sądzić, że doszło do tzw. rozszerzonego samobójstwa – mężczyzna najpierw zabił swoją 21-letnią córkę, a następnie odebrał sobie życie.
źródło: infostrow
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne