Marcin „Różal” Różalski wyznaczył nagrodę w wysokości 10 tys. zł za pomoc w odnalezieniu oprawcy Oliego. Psiaka skatowano i żywe zwierzę zakopano - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 10 stycznia 2019

Marcin „Różal” Różalski wyznaczył nagrodę w wysokości 10 tys. zł za pomoc w odnalezieniu oprawcy Oliego. Psiaka skatowano i żywe zwierzę zakopano6. grudnia spacerowicz odnalazł skatowanego psiaka, którego jego oprawca zakopał żywcem. Zawodnik MMA Marcin „Różal” Różalski zaapelował o pomoc w odnalezieniu zwyrodnialca. Wyznaczył za to nagrodę w wysokości 10. tysięcy złotych. Oli przeżył, ale lekarze musieli mu amputować lewe oczko. 


foto: facebook: @marcinrozal

Nagrodę w odnalezieniu sadysty wyznaczyło też Biuro Ochrony Zwierząt i jest to kwota 5 tysięcy złotych. Pracownicy BOZ w lesie gdzie zakopano psiaka znaleźli ślady opon, które prowadziły do wsi Różanówka w gminie Siedlisko.


„ Błagam, znajdźmy tego (…) zwyrodnialca, zanim znajdą to coś organy ścigania. Udostępniajcie i działamy. Zakaz litości dla tej (…). Za prawdziwe wskazanie mi (…) będzie wysoka nagroda 10 000 zł. Anonim ma być 100% pewny, anonimowość 1000000%. Módl się (…), bo mam nadzieję, że za taką kwotę nawet twoi bliscy cię wydadzą,a wiedząc o tym co zrobiłaś i nie reagując są tyle samo warci co ty (…)” -  napisała Różalski na portalu społecznościowym.  

„Różal” jest miłośnikiem zwierząt. Regularnie wspiera finansowo organizacje, które pomagają zwierzętom. Na swoim ranczu trzyma m.in. konie wykupione z rzeźni, kozy oraz świnie. 


Mamy nadzieję, że zwyrodnialec zostanie odnaleziony i poniesie zasłużoną, surową, karę.

Renata Zalewska-Ociepa
źródło: ziolonagora.wyborcza/facebook M. „Różal” Różalski
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne