Chciała zabić swojego 13. miesięcznego synka... wybielaczem - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 13 stycznia 2019

Chciała zabić swojego 13. miesięcznego synka... wybielaczem


26. letnia Brooke Evelyn Lucas z Perth w Australii, została aresztowana i oskarżona o usiłowanie zabójstwa swojego 13. miesięcznego synka Williama. Kobieta wlała do rurki, przez którą karmiony jest malec, wybielacz.

foto: Facebook

Chłopiec urodził się 14 tygodni przed terminem i cierpi na zespół Pierre'a Robina. Maluszek je i oddycha za pomocą rurki. Dziecko wymaga całodobowej opieki.

29. grudnia Brooke Evelyn Lucas usiłowała zabić swojego chorego synka. Wlała do rurki, przez którą karmiony jest William… wybielacz. Dziecko trafiło do szpitala, który opuściło po kilku dniach. 


Chłopczyk zaledwie pięć dni wcześniej został wypisany z Perth Children's Hospital gdzie był leczony z powodu zapalenia oskrzeli. 
W wigilię Lucas napisała na portalu społecznościowym, że jej dziecko zostało wypisane ze szpitala i nazwała to „bożonarodzeniowym cudem”. - To świąteczny cud, że William został zwolniony z Perth Children's Hospital i pierwsze święta będzie spędzać w domu – brzmiał wpis na Facebooku. 

Kobieta przebywa w areszcie. 14. stycznia stanie przed sądem.


Zespół Pierre'a Robina nie jest śmiertelną chorobą i, według danych Royal Children's Hospital w Melbourne, większość dzieci wyrasta z poważnych problemów z oddychaniem, gdy ich drogi oddechowe rosną. 

Renata Zalewska-Ociepa

źródło: watoday/ 9news/ dailymail/ perthnow.com.au

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne