10:00 oglądaj debatę - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 8 stycznia 2019

10:00 oglądaj debatę


Kim jest profesor Christopher Exley?Jest członkiem Królewskiego Towarzystwa Biologicznego; profesorem chemii bionieorganicznej na Uniwersytecie Keele w Wielkiej Brytanii.


foto: stopnop

"Rozważaniami dotyczącymi toksyczności glinu zajmuję się przez trzydzieści pięć lat. To dzieło mojego życia. Zanim zakończyliśmy nasze ostatnie badania nad glinem w tkance mózgowej przy autyzmie, z pewnością nie dostrzegałem bezpośredniej roli szczepionkowych adiuwantów aluminiowych w autyzmie. Brakującym ogniem okazał się mechanizm w którym mózg wystawiony był na ostrą ekspozycję na glin, taką jak w przypadku encefalopatii dializacyjnej wywołanej glinem. To brakujące ogniwo dostarczyły komórki prozapalne, niektóre pochodzące z krwi i limfy, silnie obciążone ładunkiem glinu w tkance mózgowej w autyzmie. Wszyscy tolerujemy toksyczność adiuwantów aluminiowych ze szczepionek. Niestety, u części z nas mających predyspozycje, toksyczność adiuwantów aluminiowych prowadzi do zachorowania, w odróżnieniu od ich tolerowania, i to może powodować autyzm.
Autyzm jest chorobą i nie jest nieunikniony. (…)"


Napisał we wstępie książki „Jak zakończyć epidemię autyzmu?” autorstwa J.B. Handley.

Drugim gościem sejmowego zespołu jest dr Loretta Bolgan. Absolwentka wydziału chemii i technologii farmaceutycznych Uniwersytetu w Padwie. Doktor nauk farmaceutycznych w Harvard Medical School w Bostonie. Pracowała nad badaniem chorób nowotworowych i przez ponad 15 lat pracowała jako doradca naukowy w zakresie powikłań poszczepiennych, skażenia środowiska oraz uzupełniających i alternatywnych metod leczenia. Konsultant ds. szczepionek we Włoskiej Parlamentarnej Komisji Śledczej ds. Zubożonego Uranu.

To debata jakiej poskąpiono obywatelom podczas procedowania projektu STOP NOP popartego przez 120 tysięcy osób.


Nie możesz tego przegapić!
iTV Sejm - transmisje
Raport NIK o pomocy w zatrudnianiu niepełnosprawnych - Dofinansowanie wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych z PFRON. Kontynuacja rozmów.
sejm.gov.pl
 źródło: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne