Zmarł uczestnik wypadku w Drzazgowej Woli - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

piątek, 21 grudnia 2018

Zmarł uczestnik wypadku w Drzazgowej Woli


Tomaszowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w godzinach nocnych 19 grudnia br. w Drzazgowej Woli (gm. Będków), gdzie kierujący osobowym Volkswagenem na łuku drogi zjechał z pasa drogowego i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna kilka godzin po przewiezieniu do szpitala zmarł. Policjanci apelują o ostrożność i dostosowywanie prędkości do panujących na drodze warunków oraz nieprzecenianie swoich umiejętności.

foto: policja

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, iż 31-letni mieszkaniec woj. śląskiego jadąc osobowym volkswagenem drogą relacji Będków-Wolbórz, w rejonie kompleksu leśnego w Drzazgowej Woli, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze na skutek czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z pasa drogowego i uderzył w przydrożne drzewo.


 W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Obecna na miejscu zdarzenia załoga karetki pogotowia mimo braku widocznych obrażeń, zadecydowała o przewiezieniu 31-latka do piotrkowskiego szpitala, gdzie po kilku godzinach od zdarzenia mężczyzna zmarł. 


Tomaszowscy kryminalni zajmują się również ustaleniem do kogo należały zabezpieczone we wnętrzu pojazdu środki odurzające tj. 10 torebek z zapięciem strunowym tzw. ,,dilerek” z suszem konopi indyjskich o wadze ponad 32 gramów, ponad 22 gramy białego proszku znajdującego się w kolejnych 12 ,,dilerkach” oraz 126 szt. tabletek ecstasy. 
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...