Zamość: 86-latka fiatem zawisła na drzewie - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 7 grudnia 2018

Zamość: 86-latka fiatem zawisła na drzewie


O dużym szczęściu może mówić 86-latka z gm. Krasnobród, która kierując pojazdem marki Fiat w Hutkach na łuku drogi wjechała do lasu i zawisła na drzewie. Okazało się, że kierująca w wyniku kolizji nie odniosła obrażeń. Szczegółowy przebieg i okoliczności zdarzenia badają policjanci.

foto: policja

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w miejscowości Hutki. Po godzinie 13:00 dyżurny zamojskiej policji otrzymał zgłoszenia, że na zakręcie samochód osobowy „wisi na drzewie”, a w jego wnętrzu znajduje się zakleszczona kierująca.


Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia drogowego wstępnie ustalili, że 86-letnia mieszkanka gminy Krasnobród kierująca pojazdem marki Fiat jadąc w kierunku Krasnobrodu na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, wjechała do przydrożnego rowu, a następnie do lasu, gdzie uderzyła w drzewo i zawisła na nim. Podróżowała sama.


Strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych pomogli kierującej wydostać się z samochodu. 86-latka została przewieziona do szpitala na dalsze badania. Po ich wykonaniu okazało się, że w wyniku kolizji nie doznała obrażeń.
Policjanci wyjaśniają okoliczności i szczegółowy przebieg zdarzenia.
D.K-B.
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne