FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Zaginęła dwa dni po ślubie. Roksanę Rakowską szuka rodzina i PolicjaPolicjanci poszukują 24-letnią Roksanę Rakowską, mieszkankę gminy Skarszewy. Kobieta zaginęła na początku grudnia 2018 roku i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

foto: prywatne archiwum 

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim oraz policjanci ze Skarszew poszukują Roksanę Rakowską, która zaginęła przed południem 3 grudnia 2018 roku. 24-letnIa mieszkanka gminy Skarszewy wyszła z domu i wsiadła do czerwonego volkswagena golfa IV o początkowym wyróżniku tablic rejestracyjnych PZL, którym odjechała w nieznanym kierunku.


W dniu zaginięcia kobieta miała jechać z mężem załatwić sprawy urzędowe związane z zawartym dwa dni wcześniej małżeństwem. Okoliczne lasy zostały przeszukane przez wojsko. Do poszukiwań użyto helikopterów, jednak po kobiecie ani jej samochodzie nie ma śladu.

 Zaginiona do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną.   

Rysopis: wzrost około 160-170 cm; sylwetka szczupła; włosy długie proste koloru ciemny blond, oczy niebieskie, twarz owalna, uszy średnie, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia kobieta ubrana była w czerwoną kurtkę z kapturem.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Starogardzie Gdańskim, pod nr tel. /58/ 737-03-55, Posterunkiem Policji w Skarszewach nr tel. /58/ 588-24-07,  lub z najbliższą jednostką Policji telefon alarmowy 112.
źródło: kpp-starogardgdanski/ kryminalnapolska


« PREV
NEXT »

Popularne