Zabił w trakcie rodzinnej libacji alkoholowej - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 8 grudnia 2018

Zabił w trakcie rodzinnej libacji alkoholowej


Piotrkowscy policjanci zatrzymali 33-latka podejrzanego o zabójstwo. Mężczyzna śmiertelnie ugodził nożem swojego siostrzeńca. Usłyszał już prokuratorskie zarzuty zabójstwa. Za popełniony czyn grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora sąd zdecydował o 3 miesięcznym areszcie dla sprawcy.

foto: g/w

Rodzinny dramat rozegrał się 2 grudnia br., około godziny 22.00 w jednej z kamienic w Alejach 3 Maja. W mieszkaniu trzech mężczyzn i kobieta spożywali alkohol. Między członkami rodziny doszło najpierw do przepychanki słownej, która w konsekwencji przerodziła się w agresję fizyczną. 


33-letni piotrkowianin wzburzony awanturą ugodził swojego siostrzeńca nożem. Ten jeden cios okazał się dla 20-latka śmiertelny. Wystraszony sprawca uciekł z mieszkania. 

Zaalarmowani policjanci rozpoczęli poszukiwania podejrzewanego. Już po kilku minutach funkcjonariusze odnaleźli napastnika w pomieszczeniu na strychu budynku. Zebrany w sprawie materiał dowodowy i zabezpieczone na miejscu zdarzenia narzędzie zbrodni, pozwoliły na postawienie 33- latkowi prokuratorskich zarzutów zabójstwa.
Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Decyzją sądu sprawca najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.


(KWP w Łodzi / kp)  
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne