Zabawa w dyskotece zakończyła się w rowie - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

piątek, 28 grudnia 2018

Zabawa w dyskotece zakończyła się w rowie


Trzech mężczyzn wracając z dyskoteki w Łabuniach przenieśli zabawę na drogę. W Dąbrowie Tomaszowskiej jadąc bmw zepchnęli jadącą przed nimi toyotę z drogi do rowu. Kierowca toyoty i pasażerowie bmw, trafili do szpitala. Kierujący bmw miał najmniej w wydychanym powietrzu alkoholu, bo 1,5 promila, jego koledzy - około 2 promili.

foto: policja

O godzinie 9:00 w miejscowości Dąbrowa Tomaszowska bmw jadące w stronę Tomaszowa wjechało w tył toyoty jadącej w tym samym kierunku.  W konsekwencji zderzenia oba pojazdy wylądowały w rowie. W momencie kiedy policjanci i strażacy przyjechali na miejsce, kierujący  bmw mieszkaniec pow. krasnostawskiego uciekł do lasu. Część ratowników została z rannymi do przybycia karetki pogotowia, a pozostali ruszyli w ślad za uciekinierem.


Jak się później okazało 18-latek dobiegł do stadniny koni i tam ukradł zaparkowane na parkingu renault, które podczas ucieczki, również rozbił. Szybka reakcja policjantów, przy pomocy osoby postronnej, doprowadziła do zatrzymania zbiega w miejscowości Łaszczów. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna ma około 1,5  promila.

18-latek oznajmił mundurowym, że nie jechał bmw ani renaultem i to nie on rozbił te dwa samochody. Cały czas tłumaczył, że został porwany. Policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do tych dwóch zdarzeń, a mieszkaniec pow. krasnostawskiego został osadzony w areszcie policyjnym.   
A.L.

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...