FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Wałbrzych: Zwyrodnialec powiesił psa na drzewie przy schronisku dla zwierząt. DRASTYCZNE ZDJĘCIA W ARTYKULE. Tylko dla dorosłych.Nieopodal wałbrzyskiego schroniska wydarzyła się dramatyczna sytuacja. Zwyrodnialec, bo tylko w ten sposób można nazwać tę osobę, powiesił na drzewie psa. Sunia została powieszona na własnej smyczy. Zdarzenie miało miejsce 29. listopada br., a wczoraj (4.11.) poinformowała o nim fundacja „Mania Pomagania”. 


foto: FMP projekt Mania Pomagania

- Po przybyciu na miejsce wraz z lekarzem weterynarii Anną Redlicką, na miejscu czekali na nas już funkcjonariusze Policji, którzy doprowadzili nas na miejsce. Idąc tam nogi uginały nam się w kolanach, w końcu doszliśmy... widok łamiący mi serce na tysiąc kawałków... niewielka Sunia powieszona na własnej smyczy... dramat‼ Oczywiście złożyliśmy zawiadomienie w tej sprawie i SZUKAMY WŁAŚCICIELA‼️‼️ Mamy również wstępne wyniki sekcji i oględzin zwłok, które potwierdziły, że Sunia została pobita i uduszona – napisali przedstawiciele fundacji.


foto: FMP projekt Mania Pomagania/2

Fundacja prosi o pomoc w odnalezieniu zwyrodnialca. 
- Zwracamy się z ogromną prośbą, jeżeli ktoś rozpoznaje Sunię, zna właściciela lub widział całe zdarzenie. BARDZO PROSIMY o anonimowe informacje do nas !! Pomóżcie nam znaleźć sprawcę, niech odpowie za to co zrobił – apelują. 


Za pomoc w wykryciu oprawcy zwierzęcia wyznaczono nagrodę pieniężną.

Renata Zalewska-Ociepa
źródło: Fundacja „Mania Pomagania”
« PREV
NEXT »

Popularne