UWAGA: 13- letnia Zuzia zaginęła przed Świętami. Rodzina prosi o pomoc - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

czwartek, 27 grudnia 2018

UWAGA: 13- letnia Zuzia zaginęła przed Świętami. Rodzina prosi o pomocPolicjanci z komisariatu w Nowym Porcie szukają 13-letniej Zuzanny Sienkiewicz. Dziewczynka ostatni  raz widziana była 23 grudnia o godzinie 12.00 przy Galerii Bałtyckiej w Gdańsku.  13-latka do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Policjanci zaraz po zgłoszeniu zaczęli szukać dziewczyny i jednocześnie proszą o informacje, które mogą pomóc w jego odnalezieniu.


foto: policja

Policjanci z Komisariatu  VI Policji w Gdańsku  23.12.2018 r. przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 13-letniej Zuzanny Sienkiewicz , która ostatni raz widziana była 23 grudnia 2018 r. około godziny 12.00 przy Galerii Bałtyckiej w Gdańsku.
Dziewczyna od tamtej pory  nie skontaktował się z bliskimi. Policjanci szukają 13-latki, sprawdzają miejsca, w których może przebywać. Policjanci przekazali również komunikat o zaginięciu nastolatki kierowcom komunikacji miejskiej, sprawdzamy zapisy z kamer monitoringu.

Zuzanna Sienkiewicz w dniu zaginięcia ubrana była w zieloną kurtkę z kapturem wykończonym futerkiem, czarną bluzę z kapturem, czarne jeansy, granatowe zimowe buty. Zuzanna Sienkiewicz  ma ok. 165 cm wzrostu i włosy blond do ramion, ma szczupłą budowę ciała. W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu 13-latka lub ustaleniu jego miejsca pobytu, funkcjonariusze proszą o kontakt z komisariatem Policji w Nowym Porcie przy tel. dyżurnego: (58) 521-17-22 lub pod numerem alarmowym 112.

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...