Pomóż nam pomagać. Wspólnie zakupimy samochód dostawczy dla Fundacji "Lepszy Los" - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 17 grudnia 2018

Pomóż nam pomagać. Wspólnie zakupimy samochód dostawczy dla Fundacji "Lepszy Los"Grudzień jest wyjątkowym miesiącem. Ludzie stają się życzliwsi dla siebie, zwalniają tempo codziennej gonitwy. Trwają przygotowania do wyjątkowej kolacji, a Mikołaj zaczyna rozdawać prezenty.


foto: lepszylos

W tym roku Fundacja „Lepszy Los”, wraz z Bankami Żywności, przygotowała ponad 290 paczek dla swoich Podopiecznych. 
Pracownicy fundacji chcieliby dotrzeć do większej ilości potrzebujących rodzin i osób samotnych, często schorowanych, a nawet zepchniętych na margines społeczeństwa. 


Niestety, z powodu braku samochodu dostawczego, mają ograniczone możliwości. Mikołaj przewozi prezenty saniami, a oni bardzo potrzebujemy busa. Będą mogli wtedy rozszerzyć swoje działania i pomagać większej ilości osób, które dzięki temu, chociaż na moment, zapomną o problemach dnia codziennego. Będą się czuły ważne, potrzebne i szczęśliwe. 

Jeśli kiedykolwiek pomogliście komuś, kto tej pomocy potrzebował, to wiecie jakie wyjątkowe to uczucie. Pomagając innym, pomagamy także sobie, a każdy gest, nawet najdrobniejszy, zmienia czyjś świat. 

Zwracamy się do Was Kochani z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe w zakupie auta dostawczego. Jest ono bardzo potrzebne w fundacji „Lepszy Los”. Często tak się zdarza, że Darczyńcy chcą przekazać meble, sprzęty AGD lub RTV, ale nie można tych darów od nich odebrać. 
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”. 

 wesprzeć zbiórkę możesz >>> tu<<<

Serdecznie dziękujemy za okazane serce. 

Renata Zalewska-Ociepa
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...