Miał prawie 2,5 promila alkoholu i jechał do pracy – swoją podróż zakończył w rowie - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

środa, 19 grudnia 2018

Miał prawie 2,5 promila alkoholu i jechał do pracy – swoją podróż zakończył w rowie


41-latek mając prawie 2,5 promila alkoholu wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Głogówka. Jak tłumaczył funkcjonariuszom, w takim stanie jechał do pracy. Mieszkańcowi powiatu głubczyckiego grozi teraz do 2 lat więzienia oraz wysoka kara grzywny.

foto: policja

18 grudnia, przed godziną 7:00 rano dyżurny policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na terenie gminy Głogówek. Według zgłoszenia najprawdopodobniej nietrzeźwy kierowca osobowego opla wjechał do rowu. Interweniujący na miejscu policjanci potwierdzili to zgłoszenie.


Okazało się, że autem kierował 41-letni mieszkaniec powiatu głubczyckiego. Funkcjonariusze sprawdzili stan jego trzeźwości. Urządzenie pokazało, że w organizmie miał prawie 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że jechał do pracy.

Teraz mieszkańcowi powiatu głubczyckiego grozi do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz minimalnie 5 000 złotych grzywny.


PAMIĘTAJMY!!!
Nietrzeźwi kierowcy stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych użytkowników dróg. Pijani kierowcy w konfrontacji z prawidłowo poruszającymi się uczestnikami ruchu drogowego, mogą być przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych.
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...