Makabryczne odkrycie w Pyrzycach. Ciała czterech osób – kobiety, mężczyzny i dwójki dzieci znaleziono w mieszkaniu - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

sobota, 22 grudnia 2018

Makabryczne odkrycie w Pyrzycach. Ciała czterech osób – kobiety, mężczyzny i dwójki dzieci znaleziono w mieszkaniu


Ciała czterech osób znaleziono w sobotę w jednym z mieszkań w Pyrzycach (Zachodniopomorskie). Według nieoficjalnych informacji podawanych przez lokalne media, jedną z ofiar jest mężczyzna - być może zabójca, który następnie popełnił samobójstwo.


foto: policja

„Prokuratura Rejonowa w Pyrzycach nadzoruje śledztwo w związku z ujawnieniem w jednym z mieszkań ciał czterech osób” – poinformowała PAP w sobotę rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Joanna Biranowska-Sochalska. Dodała, że na miejscu pracuje prokurator, policjanci, a także biegły z zakresu medycyny sądowej.


Według nieoficjalnych informacji podawanych przez lokalne media, jedną z ofiar jest mężczyzna, który miał zabić trzy pozostałe osoby, a następnie popełnić samobójstwo. Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, trzy ofiary to kobieta i dwójka dzieci.

Policja nie udziela na razie żadnych informacji w tej sprawie. Śledztwo rozpoczyna też prokuratura, która będzie szukała odpowiedzi na pytanie, co było powodem tej tragedii i kto jest odpowiedzialny za śmierć czterech osób.


źródło: PolsatNews/ NCzas/ twojeradio
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...