Krasnystaw: Osobowy ford spadł z mostu. Pasażerka została ranna, a kierowca uciekł - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 2 grudnia 2018

Krasnystaw: Osobowy ford spadł z mostu. Pasażerka została ranna, a kierowca uciekł


Do groźnego zdarzenia doszło dziś w nocy w miejscowości Koszarsko. Osobowy ford spadł z mostu. W wyniku tego wypadku poważnych obrażeń doznała 16-letnia pasażerka. Jak się okazało, kierujący pojazdem zbiegł z miejsca zdarzenia przed przyjazdem Policji. Dziś przed południem policjanci zatrzymali mężczyznę. Jest nim 17-letni mieszkaniec pow. janowskiego. Policjanci wykonują z jego udziałem czynności procesowe.


foto: policja

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś przed godziną 2:00 w miejscowości Koszarsko w gm. Żółkiewka. Kierujący osobowym fordem stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierkę i spadł z mostu.


Jak ustalili policjanci, pojazdem z dyskoteki wracały trzy młode osoby. Jedna z osób podróżujących autem- 16-letnia mieszkanka powiatu biłgorajskiego z powodu poważnych obrażeń została przewieziona do szpitala.

Policjanci ustalili, że samochodem kierował młody mężczyzna. Najprawdopodobniej utrata panowania nad pojazdem mogła być wynikiem celowego wprowadzenia forda w poślizg. Chwilę później samochód uderzył w barierkę i spadł z mostu.


Po tym zdarzeniu, kierowca miał zaproponować jednej z pasażerek, by to ona wzięła na siebie winę. Kiedy ta się nie zgodziła, uciekł przed przyjazdem Policji.
Sprawą zajmują się funkcjonariusze z krasnostawskiej komendy. Ustalili personalia kierującego pojazdem. Jest nim 17-letni mieszkaniec powiatu janowskiego.
(Uaktualnienie)

Dziś przed południem 17-latek został zatrzymany. Policjanci wykonują z jego udziałem czynności procesowe.
P.W.
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne