Glinica. Znaleziono zwłoki kobiety. Możliwe, że to zaginiona w listopadzie Maria T.? - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

piątek, 28 grudnia 2018

Glinica. Znaleziono zwłoki kobiety. Możliwe, że to zaginiona w listopadzie Maria T.?Ciało znalazł wczoraj,  jeden z mieszkańców Glinicy. Ciało leżało w pobliżu zabudowań gospodarczych. Żeby ustalić tożsamość denatki, niezbędne są badania DNA. Przyczyny śmierci natomiast powinna wyjaśnić sekcja zwłok. Policja i prokuratura podejrzewają, że to może być ciało zaginionej dwa miesiące temu 58-letniej Marii T. z Glinicy.


foto: policjaPolicja i prokuratura podejrzewają, że zwłoki należą do zaginionej ok. dwa miesiące temu mieszkanki Glinicy. Konieczne są jednak badania z zakresu DNA, żeby to potwierdzić. Znalezione ciało było w zaawansowanym stanie rozkładu – powiedział w rozmowie z portalem dziennikzachodni.pl prok. Tomasz Ozimek, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie.

Na obecną chwilę nie znany okoliczności śmierci kobiety. Więcej powinno być wiadomo po sekcji zwłok.

58-letnia kobieta miała opuścić swoje miejsce zamieszkania w sobotę 3 listopada ok. godz. 21.00. Ponieważ przez kilka dni nie dawała znaku życia, Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu opublikowała na stronie internetowej jednostki zdjęcia i rysopis Marii T. z apelem o kontakt skierowanym do osób posiadających informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej.

źródło: wp.pl/ dziennikzachodni/ lubliniec.naszemiasto

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...