FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Czołowe zderzenie pasażerskiego busa i samochodu osobowego


Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło dzisiaj rano pod Głogowem Małopolskim. W wyniku czołowego zderzenia pasażerskiego busa z samochodem osobowym ranne zostały 3 osoby. Przez kilka godzin droga krajowa nr 9 była zablokowana. Około godz. 12 ruch na tym odcinku został przywrócony.

foto: kpw

Do wypadku doszło po godzinie 9, na drodze krajowej nr 9 pomiędzy Głogowem Małopolskim a Widełką. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca seatem, 45-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, jadąc w kierunku Rzeszowa, podczas manewru wyprzedzania, zderzyła się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku pasażerskim busem. 

Po zderzeniu pojazd wjechał do przydrożnego rowu. Busem podróżowało 9 pasażerów. W wypadku ranna została kierująca seatem, a także 8-letnia pasażerka seata i pasażer busa. Kierowca busa 59-letni mieszkaniec Rzeszowa był trzeźwy.

Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana. Dla samochodów osobowych i autobusów policjanci wyznaczyli objazdy. Około godz. 12, ruch na tym odcinku został przywrócony.


« PREV
NEXT »

Popularne