Biłgoraj: Tragiczny wypadek, nie żyje 15- latka - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 30 grudnia 2018

Biłgoraj: Tragiczny wypadek, nie żyje 15- latka


Biłgorajscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w Różańcu. Idąca poboczem drogi 15-latka została potrącona przez kierującego mazdą. Nastolatka została przewieziona do szpitala, jednak w wyniku doznanych obrażeń zmarła. 30 letni kierowca mazdy był trzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany.

foto: policja

Policjanci biłgorajskiej komendy wyjaśniają szczegóły i okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem pieszej. Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17:00 w miejscowości Różaniec gmina Tarnogród.


Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 30-letni kierowca mazdy potrącił idącą poboczem lewej strony jezdni 15 letnią mieszkankę powiatu biłgorajskiego.  Nastolatka została przetransportowana do szpitala, niestety wskutek odniesionych obrażeń i pomimo czynności reanimacyjnych  zmarła.

Jak ustalono, 15 latka szła razem z rówieśniczką, która nie ucierpiała w zdarzeniu.


30 letni kierowca mazdy był trzeźwy. Mieszkaniec powiatu Dąbrowa Górnicza został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Decyzją prokuratora ciało nastolatki zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Zabezpieczony został również samochód biorący udział w zdarzeniu.
JK
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne