Biała Podl.: Tragiczny pożar w Klonownicy Małej - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

wtorek, 25 grudnia 2018

Biała Podl.: Tragiczny pożar w Klonownicy Małej


Policjanci ustalają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru, do którego doszło w sobotnią noc w m. Klonownica Mała. W ogniu stanął drewniany dom. W trakcie akcji gaśniczej ujawniono ciało, prawdopodobnie 56-letniego właściciela posesji. Czynności na miejscu wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

foto: policja

W minioną sobotę po godz. 22:00 dyżurny bialskiej jednostki został powiadomiony o pożarze domu mieszkalnego, do którego doszło w miejscowości Klonownica Mała. W wyniku zdarzenia drewniany budynek uległ niemal całkowitemu spaleniu. Podczas prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczej strażacy odnaleźli zwęglone ciało, prawdopodobnie 56-letniego właściciela posesji.


Po zakończeniu działań strażaków pracę na miejscu pożaru rozpoczęły służby śledcze. Czynności na miejscu wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji.

Policjanci i biegły posiadający specjalistyczną wiedzę z zakresu pożarnictwa przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli dowody, które pozwolą na ustalenie przyczyny tragicznego pożaru.
B.S.P.

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...