W jednej chwili zebrał 50 pkt karnych - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 8 listopada 2018

W jednej chwili zebrał 50 pkt karnych


Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wałeckiej komendy zatrzymali 34- letniego kierowcę osobówki, który na krótkim odcinku drogi kilkukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość i nie stosował się do znaków drogowych poziomych. Kierowca stracił prawo jazdy, otrzymał 50 pkt karnych i karę grzywny.

foto: policja

Kierowca osobówki poruszał się drogą krajową K22. Na krótkim odcinku drogi pomiędzy miejscowością Strączno- Rusinowo tj. 13 km kilkukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym.


Jadący za pojazdem osobowym marki VW Passat na niemieckich tablicach rejestracyjnych, nieoznakowany radiowóz policyjny wyposażony w wideorejestrator, zarejestrował zachowanie 34 letniego kierowcy. Nie dość, że przekraczał on dozwoloną prędkość 50 km/h, to jeszcze popełniał kolejne wykroczenia, nie stosując się do znaków drogowych poziomych tj. przekraczając linie ciągłą.

Policjanci nałożyli na kierowcę passata 50 pkt karnych. Poza tym, stracił on prawo jazdy na 1 rok. Musi także zapłacić grzywnę wysokości 5 tysięcy złotych. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność.
 Beata Budzyń/AG

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne