Ukrainiec z ponad 2 promile alkoholu w organizmie kierował tirem - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 7 listopada 2018

Ukrainiec z ponad 2 promile alkoholu w organizmie kierował tirem


W niedzielę w nocy w Chotyńcu na autostradzie A4, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem ciężarowym z naczepą stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia kilkudziesięciu separatorów, a następnie pojazd przewrócił się. Obywatel Ukrainy kierujący ciężarówką miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawiania wolności oraz wysoka grzywna.

foto: policja

W niedzielę około godz. 4, jarosławscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Chotyńcu na autostradzie A4. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem ciężarowym iveco z naczepą, 35-letni obywatel Ukrainy, stracił panowanie nad pojazdem, uszkodził kilkadziesiąt separatorów oddzielających pas ruchu, a następnie pojazd przewrócił się na bok.   


Policjanci wylegitymowali kierującego i sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. 35-latek trafił do policyjnego aresztu.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości obywatelowi Ukrainy grozi do 2 lat pozbawiania wolności oraz wysoka grzywna.

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne