Radzyń Podl.: Doprowadził do wypadku, w którym zginęły dwie osoby - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 16 listopada 2018

Radzyń Podl.: Doprowadził do wypadku, w którym zginęły dwie osoby


Do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginęły dwie osoby doszło wczoraj w miejscowości Niewęgłosz gm. Czemierniki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że spowodował go 37-latek kierujący oplem zafirą, który posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Wstępne badania laboratoryjne wskazały, że kierujący był nietrzeźwy. Została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

foto: policja

     Do wypadku doszło wczoraj około godz. 15:55 w miejscowości Niewęgłosz gm. Czemierniki na drodze W-814. Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel Zafira, 37-letni mieszkaniec gm. Milanów z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z kierującą samochodem m-ki Citroen Berlingo. W wyniku wypadku kierująca citroenem, 53-letnia mieszkanka Radzynia Podlaskiego oraz 30-letni pasażer opla ponieśli śmierć na miejscu zdarzenia drogowego. 


Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierujący i drugi z pasażerów opla. Od 37-latka,  została pobrana krew do badań na zawartości alkoholu w organizmie. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że kierujący oplem posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. 

Droga w miejscu wypadku drogowego była zablokowana przez kilka godzin. Ruch odbywał się wyznaczonymi objazdami. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku drogowego. Apelujemy do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę.
P. M.

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne