Przebierała się i kradła perfumy? Szuka ją Policja ( ZOBACZ WIDEO W ARTYKULE) - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 7 listopada 2018

Przebierała się i kradła perfumy? Szuka ją Policja ( ZOBACZ WIDEO W ARTYKULE)Policjanci z Komisariatu II Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości ponad 1,5 tysiąca złotych. Do kradzieży dochodziło na terenie drogerii w dniu 23,24 i 25 sierpnia tego roku. Śledczy opublikowali film z kamer monitoringu, na którym widać, jak złodziejka wielokrotnie wynosi towar z drogerii. Za każdym razem kradzieży dokonuje w innej stylizacji. Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę z zapisu filmowego lub mają informacje na jej temat, proszone są o kontakt z Policją.

foto: KMP GDAŃSK
Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży ze sklepu kosmetycznego perfum o łącznej wartości ponad 1,5 tysiąca złotych.  Do tych kradzieży doszło w dniach 23,24 i 25 sierpnia roku.


Związek ze sprawą może mieć kobieta, której wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęć oraz zapisu filmowego lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr oficera dyżurnego (58) 328-44-22, do Wydziału Operacyjno Rozpoznawczego pod numer (58) 328-45-40 albo pisząc na adres mailowy: komendant.kp2@gd.policja.gov.pl.

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne