Potrącił trzy kobiety na przejściu dla pieszych. Dwie z nich zginęły - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 13 listopada 2018

Potrącił trzy kobiety na przejściu dla pieszych. Dwie z nich zginęły


Do wypadku  doszło 11 listopada około godziny 17.25 na DK 86 w rejonie Sarnowa. Jak dotychczas ustalono, przechodzące przez trasę na oznakowanym przejściu dla pieszych trzy kobiety zostały potrącone przez nadjeżdżającego hyundaia. W następstwie obrażeń odniesionych na skutek potrącenia dwie kobiety zmarły, a trzecia w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala.

foto: policja

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę około 17.25 na drodze krajowej nr 86 w pobliżu Sarnowa. Trzy kobiety przechodziły przez trasę na oznakowanym i oświetlonym przejściu dla pieszych, które znajduje się poza terenem zabudowanym. 

Piesze, najprawdopodobniej obywateli innych państw, potrącone zostały przez jadącego w kierunku Siewierza osobowego hyundaia tucsona. Za kierownicą auta siedział 36-letni mieszkaniec powiatu zawierciańskiego. W wyniku obrażeń odniesionych w wypadku dwie piesze zmarły na miejscu wypadku. 

Trzecia potrącona kobieta została przewieziona w stanie ciężkim do szpitala. Wiadomo, że siedzący za kierownicą hyundaia mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy. Poważne utrudnienia w ruchu w tym miejscu trwały do późnych godzin wieczornych.
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne