FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Mama Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę. Zobacz jak teraz wygląda


Znany wszystkim od lat wokalista Ich Troje Michał Wiśniewski nie miał łatwego dzieciństwa o czym opowiedział nam na starcie swojej kariery muzycznej. Mimo wszystko poradził sobie z trudami życia i nie zapomniał o swojej mamie, która od życia również nie otrzymała samych wygód i przyjemności. Początkowo ich relacja ucierpiała na tym, ponieważ Michał wychowywał się w Domu Dziecka. 

foto: screen-youtube/ Facebook

Skrawek jego uczuć i emocji otrzymaliśmy w piosenkach, nieco opowiedział nam rónież w programie „Jestem jaki jestem”, ale tamten czas należy obecnie do przeszłości, o czym świadczyć może to co znaleźć można na Instagramie. Syn dumny z przemiany swojej matki pokazał światu jak piękną jest ona kobietą i jak wiele dobra i piękna dostrzec można w oczach drugiego człowieka.


   Pani Grażyna Wiśniewska jakiś czas temu udzieliła szczerego wywiadu w gazecie „Życie na gorąco”. Opowiedziała bardzo prawdziwie o tym jak wyglądało jej życie naznaczone trudami uzależnienia, o tym jak wygląda ono obecnie, a także o tym ile wkładu i udziału ma w tym jej relacja z synem. Osiągnęła zamierzony cel wyjścia na prostą po tym jak zdecydowała się siągnąć po fachową pomoc. Nie odrzuciła również pomocy Michała w tym, aby wytrwać w trzeźwości po odstawieniu alkoholu. A na tym ingerencja i zaangażowanie syna się nie skończyło. Pani Wiśniewska zdecydowanie zasłużyła na to co zafundował jej syn ze współmałżonką Dominiką. Tak samo profesionalną metamorfozę fizyczną!

   Michał założył swojej mamie również... profil na portalu randkowym! Zadbał o to aby poczuła się sobą  –  piękną kobietą! Znalezienie partnera byłoby cudownym uwieńczeniem zmian w życiu Pani Grażyny. Póki co jednak mama Michała jest ostrożna w planach co nie pozostaje bez przyczyny „Ja się mężczyzn boję, miałam takie straszne przeżycia”  –  przyznała. Trzeba jednak być dobrej myśli, od czegoś trzeba przecież zacząć. 

   Pod zdjęciami wstawionymi przez wokalistę na jego koncie pojawia się mnóstwo ciełych komentarzy pod adresem zarówno jego mamy jak i niego samego. Jak nietrudno się domyślić komentarze te dotyczą nie tylko wyglądu, ale i siły ducha oraz postawy ich obojga w walce z trudami życia jakie napotkali oni na swojej drodze. Jeden z nich oddaje całe piękno tego co oglądamy „Bo nigdy nie należy nikogo przekreślać. Dostała szansę od syna, podał jej rękę, uwierzył w nią i proszę. Ocalona matka”. Patrząc na metamorfozę jaką przeszła Pani Grażyna oraz zmiany jakie zachodzą w jej życiu, aż ma się ochotę powiedzieć, że piękno zawsze obroni się samo, nie tylko to wewnętrzne!
foto: Facebook/MichałWiśniewski
    A to jeszcze nie wszystko! Podczas wizyty na spektaklu w teatrze Pani Grażyna poznała Tadeusza Rossa będącego pisarzem, satyrykiem oraz aktorem i tak narodził się z Jego strony pomysł aby napisać o niej książkę. Kobieta zgodziła się, zaznacza jednak, że robi to nie dla osób trzecich, a „dla siebie, dla synów i dla wnuków”. Mimo to, nie ma co ukrywać, wiele osób  w dniu premiery chętnie sięgnie po tę niełatwą, acz jakże ciekawą historię rodziny Michała.

Monika Okrasa

źródło: popularne.pl

« PREV
NEXT »

Popularne