Indie: 4-latka zgwałcona w szpitalu przez kilku mężczyzn? - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 5 listopada 2018

Indie: 4-latka zgwałcona w szpitalu przez kilku mężczyzn?Mrożące krew w żyłach doniesienia otrzymała policja w Indiach. W szpitalu w stanie Uttar Pradeś miało dojść do gwałtu na 4-letniej dziewczynce.


foto ilustracyjne: pixabay


Przedstawiciel lokalnej policji Mahesh Srivastava poinformował, że dziewczynka powiedziała swojej babce, że została zgwałcona przez pracownika szpitala i czterech innych mężczyzn, gdy przebywała sama na oddziale intensywnej terapii w sobotę wieczorem.


Czterolatka przebywała w szpitalu od kilku dni, ponieważ została ugryziona przez węża.
Według Srivastavy jeden z podejrzanych został zatrzymany, a pozostali są poszukiwani.

Opinia publiczna w Indiach jest wstrząśnięta serią napaści seksualnych od 2012 roku, kiedy to studentka została zgwałcona, a następnie zamordowana w autobusie w Delhi. Atak ten zszokował kraj, w którym powszechna przemoc wobec kobiet była od dawna po cichu akceptowana - wskazuje agencja AP. Chociaż rząd wydał szereg rozporządzeń zwiększających karę za gwałt na dorosłej osobie do 20 lat więzienia, w Indiach co kilka tygodni dochodzi do kolejnej brutalnej napaści na tle seksualnym.

W połowie kwietnia rząd zdecydował o wprowadzeniu kary śmierci dla gwałcicieli dzieci poniżej 12. roku życia. Nastąpiło to po protestach i wzburzeniu, jakie zapanowało w Indiach po gwałcie na 8-letniej dziewczynce i jej zamordowaniu. Zaostrzono też minimalne kary za gwałt.źródło: wiadomosci.dziennik/ PolsatNews/ RMF24/ niezalezna.pl« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne