67- latek molestował dzieci w pojazdach komunikacji publicznej - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 28 listopada 2018

67- latek molestował dzieci w pojazdach komunikacji publicznej


Prokuratura Rejonowa Gdańsk – Wrzeszcz w Gdańsku prowadzi postępowanie dotyczące popełnienia przestępstw o charakterze seksualnym przez 67 – letniego mężczyznę.Na polecenie prokuratora, sprawca został zatrzymany w dniu 19 listopada 2018 roku. Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Gdańsk – Wrzeszcz w Gdańsku, gdzie usłyszał zarzuty popełnienia przestępstw o charakterze seksualnym.

foto: pixabay

Prokurator zarzucił podejrzanemu  popełnienie sześciu przestępstw o charakterze seksualnym, na szkodę sześciu małoletnich pokrzywdzonych, poniżej 15 lat. Mężczyzna dopuścił się wobec pokrzywdzonych innych czynności seksualnych. 

Jak ustalono na podstawie zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego do czynów dochodziło w Gdańsku, w  pojazdach  komunikacji publicznej, w różnych  latach.  Ostatnie zdarzenie miało miejsce w czerwcu  2018 roku.   
Przesłuchany w charakterze podejrzanego mężczyzna nie przyznał się do popełnienia zarzuconych mu  przestępstw i odmówił złożenia wyjaśnień. 

Po przeprowadzeniu czynności z udziałem mężczyzny prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd uwzględniając wniosek prokuratora postanowił o tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. 


Zarzucone podejrzanemu przestępstwa zagrożone są karą pozbawienia wolności od  lat 2  do 12. 
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne