200.000 złotych za informację w sprawie zabójstwa - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 19 listopada 2018

200.000 złotych za informację w sprawie zabójstwaPolicjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Elblągu, wyjaśniają okoliczności zabójstwa, do którego doszło na terenie powiatu działdowskiego. Łupem sprawców padła biżuteria warta ponad 60.000 złotych.

foto: policja

Przypomnijmy

W lipcu br. w Lidzbarku na terenie powiatu działdowskiego doszło do zabójstwa mężczyzny. Z przeprowadzonego dotychczas śledztwa  wynika, że sprawcy pod osłoną nocy weszli do domu starszego małżeństwa. Napastnicy obezwładnili i skrępowali parę, a następnie ukradli biżuterię o wartości ponad 60.000 złotych.  W trakcie tego zdarzenia obezwładniony przez sprawców pokrzywdzony zmarł.

 Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza, technik kryminalistyki oraz eksperci z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Policjanci wykonując oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli wiele śladów kryminalistycznych. Ponadto zabezpieczono monitoring miejski, a także z dróg prowadzących do miejsca popełnienia przestępstwa. 


Nadal trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawców. Osoby posiadające  informacje na temat powyższego zdarzenia prosimy o kontakt telefoniczny z olsztyńską Policją pod nr 89 522 55 40 lub  nr 112, albo o stawiennictwo w najbliższej jednostce policji. Dla osób posiadających  informacje, które bezpośrednio przyczynią się do zatrzymania  sprawców tego zdarzenia, anonimowy darczyńca (dane zastrzeżone dla udzielającego informacji) wyznaczył nagrodę w wysokości 200.000 zł.
KWP Olsztyn / mm
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne