Zamość: Tragedia na polu. Mężczyzna został wciągnięty przez mechanizmy kombajnu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 7 października 2018

Zamość: Tragedia na polu. Mężczyzna został wciągnięty przez mechanizmy kombajnuTragicznie zakończyły się wczorajsze prace polowe podczas wykopywania buraków w miejscowości Zakłodzie. W trakcie pracy 54-latek próbował przepchnąć buraki w kombajnie. Robił w czasie działania maszyny. W pewnym momencie został wciągnięty przez mechanizmy kombajnu. Mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia.

zdjęcie ilustracyjne: policja

    Do zdarzenia doszło przed godziną 19 na polu buraków w miejscowości Zakłodzie gm. Radecznica. 54-latek obsługiwał ciągnik z kombajnem. W pewnej chwili buraki zablokowały maszynę. Bez wyłączenia urządzenia 54-latek postanowił udrożnić maszynę. Niestety za ubranie został wciągnięty w mechanizmy kombajnu. Mężczyzna zmarł na miejscu.   Apelujemy do rolników o rozwagę i ostrożność. Przyczyną wypadków w rolnictwie  zwykle jest nieprzestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa, nieuwaga, pośpiech i zmęczenie. 

Wykonując prace w gospodarstwie, pamiętajmy by nie podchodzić do nich w sposób rutynowy. Z pozoru proste czynności wykonywane wbrew zasadom bezpieczeństwa mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

AFloading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne