Uszkodził figurę klauna oraz metalową ławkę przy restauracji McDonald. Szuka go Policja - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 30 października 2018

Uszkodził figurę klauna oraz metalową ławkę przy restauracji McDonald. Szuka go Policja


Policjanci poszukują mężczyzny, który uszkodził figurę klauna oraz metalową ławkę przy restauracji McDonald w Rzeszowie. Mężczyzna, którego wizerunek publikujemy kopiąc i rzucając figurą, uszkodził ją oraz ławkę powodując straty w wysokości 6 483,95 złotych.

foto: policja

Policjanci Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia figury klauna oraz metalowej ławki przy restauracji McDonald w Rzeszowie na ul. Powstańców Warszawy 20. Do zdarzenia doszło 19 kwietnia 2018 r. po północy. Sprawca, kopiąc i rzucając figurą klauna, spowodował jej uszkodzenia w postaci zarysowań i pęknięć powłoki lakierniczej. Uszkodził również ławkę, do której przymocowana była figura. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na kwotę 6 483,95 zł.


Prowadzący dochodzenie policjanci ustalili wizerunek sprawcy. To mężczyzna w wieku około 25 lat ubrany w szarą kurtkę typu jeans, spodnie koloru czarnego buty sportowe koloru czarnego. W chwili zdarzenia sprawca przebywał w obecności trzech innych mężczyzn, którzy są bezpośrednimi świadkami tego uszkodzenia. 

Osoby, które rozpoznają na zdjęciach mężczyznę, albo były świadkami zdarzenia, prosimy o osobisty kontakt z prowadzącymi sprawę policjantami Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30 lub telefoniczny pod nr telefonu 17 858 3662 lub 17 858 3660 albo z dyżurnym komendy tel. 17 858 3310 lub 112. 


Poniżej publikujemy wizerunek sprawcy.
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne