Ukradł 1300 naklejek i wymieniał je na maskotki. Grozi mu do 5 lat więzienia - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 16 października 2018

Ukradł 1300 naklejek i wymieniał je na maskotki. Grozi mu do 5 lat więzieniaChęć posiadania materiałów z promocji czasami przeważa nad zdrowym rozsądkiem. 64-letni mężczyzna ukradł w jednym z marketów 1300 naklejek, które następnie zaczął wymieniać na pluszowe zabawki. Teraz za powyższy czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

foto: policja

W sobotę (6 października) w jednym z zbąszyneckich marketów doszło do kradzieży materiałów promocyjnych w postaci naklejek, które następnie można wymieniać na nagrody w postaci maskotek. 64-letni mieszkaniec gminy Zbąszynek podczas zakupów wykorzystał nieuwagę jednej z kasjerek i zabrał około 1300 sztuk naklejek, które później wymieniał na zabawki. Mężczyzna został rozpoznany w sobotę (13 października) przez pracowników ochrony podczas próby wymiany ostatnich naklejek na dwie kolejne sztuki zabawek. 64-latek został zatrzymany przez policjantów i usłyszał zarzut kradzieży (art. 278 Kodeksu Karnego). 

Równocześnie mundurowi odzyskali 18 sztuk zabawek, które mężczyzna uzyskał za naklejki. Wartość skradzionego mienia to 1300 złotych. Za powyższy czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.Opracował: sierż. szt. Marcin Ruciński
Komenda Powiatowa Policji w Świebodzinie
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne