Trójka małych dzieci w samochodzie z pijanymi rodzicami - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 2 października 2018

Trójka małych dzieci w samochodzie z pijanymi rodzicami


Policjanci dębickiej drogówki zatrzymali pijanego kierowcę fiata. Razem z mężczyzną autem podróżowała jego nietrzeźwa żona oraz trójka ich małych dzieci. Alkomat wskazał w organizmie kierowcy 2,6 promila.

zdjęcie ilustracyjne: g/w


W niedzielę po godz.19, w miejscowości Brzostek policjanci dębickiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego fiatem marea. Funkcjonariuszy zainteresował dziwny sposób jazdy kierowcy.

Za kierownicą fiata siedział 38-letni mieszkaniec Głobikówki. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2,6 promila alkoholu. Podróżująca z nim żona również została poddana badaniu na trzeźwość z wynikiem 2,5 promila.

W samochodzie, razem z małżeństwem, jechała trójka ich dzieci - dwie dziewczynki w wieku 5 i 7 lat oraz 3-letni chłopiec. Dzieci przewożone były bez specjalnych fotelików, nie miały nawet zapiętych pasów. W związku z zaistniałą sytuacją dzieci zostały przekazane pod opiekę trzeźwym członkom rodziny. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy i poinformowano o dalszym toku postępowania. Pojazd również przekazano wskazanej przez właściciela trzeźwej osobie.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.      
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne