Tomaszów Lub.: Tragiczny w skutkach pożar strychu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 2 października 2018

Tomaszów Lub.: Tragiczny w skutkach pożar strychu


Do tragicznego w skutkach pożaru domu doszło w piątkowe południe w gm. Telatyn. Na poddaszu budynku znaleziono zwłoki 89-letniego mężczyzny. Z pożaru uratowana została 90-letnia kobieta, która przebywała w domu. Policjanci i biegły z zakresu pożarnictwa prowadzą czynności zmierzające do ustalenia przebiegu i okoliczności zdarzenia.

foto: policja


    
W piątkowe południe dyżurny tomaszowskiej komendy został powiadomiony o pożarze budynku mieszkalnego w gm. Telatyn w którym przebywają dwie osoby. Będący na miejscu jeden z domowników oznajmił, że gdy wspólnie z żoną przebywał na pobliskim polu zauważył wydobywający się z domu dym. Natychmiast zadzwonił pomoc.

    W trakcie akcji gaśniczej w zgliszczach, na strychu znaleziono zwłoki mężczyzny. Policjanci ustalili, że ofiarą pożaru jest 89-latek. W domu przebywała również 90-letnia kobieta, którą na szczęście udało się uratować. Została przewieziona do szpitala w Tomaszowie Lubelskim. W chwili obecnej policjanci pod nadzorem prokuratora i biegły z zakresu pożarnictwa prowadzą czynności zmierzające do ustalenia przyczyny i okoliczności powstania pożaru.
MR


loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne