To zwyrodnialec, który zgwałcił 14. dniowego noworodka. W więzieniu jego życie jest zagrożone - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 8 października 2018

To zwyrodnialec, który zgwałcił 14. dniowego noworodka. W więzieniu jego życie jest zagrożoneDwutygodniowy noworodek walczy o życie w szpitalu w Belfaście (Irlandia Północna). Jak podała stacja BBC, maleństwo zostało brutalnie zgwałcone. 25. letni zwyrodnialec, który bestialsko skrzywdził dziecko, został odizolowany od reszty więźniów zakładu w Maghaberry, gdyż jego życie jest zagrożone.


foto: diaforetiko

Noworodek trafił do szpitala z bardzo poważnymi obrażeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Stan maleństwa jest krytyczny. Lekarze robią wszystko co w ich mocy, żeby uratować życie dziecka. 

Mężczyzna, który został zatrzymany w związku z tym przerażającym przestępstwem, został oskarżony i stanął przed sądem w Armagh. Następnie przewieziono go do więzienia w Maghaberry. Będzie tam przebywał do czasu kolejnej rozprawy, której termin wyznaczono na 10. października. 


Zwyrodnialec w zakładzie przebywa w całodobowo monitorowanej celi, gdyż traktowany jest jako osoba, której życie jest zagrożone.

- Osadzony znajduje się w bezpiecznej jednostce dla własnej ochrony. Jest również pod całodobową obserwacją na wypadek, gdyby próbował popełnić samobójstwo. Jestem prawie pewny, że gdyby jakikolwiek inny więzień zbliżył się do niego, zlinczowałby go — powiedział pracownik więzienia w rozmowie z „The Sun”.

Ze względu na dobro dziecka i jego rodziny, śledczy nie ujawniają zbyt wielu szczegółów. 
Irlandzkie media publikują natomiast zdjęcie sprawcy gwałtu i jego ofiary. 

Renata Zalewska-Ociepa
Źródło: sledczy24.pl

loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne