Tajemnicze zaginięcie 26- letniego Ireneusza Jodełki - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


czwartek, 18 października 2018

Tajemnicze zaginięcie 26- letniego Ireneusza Jodełki


Rodzina oraz Łukowscy policjanci poszukują zaginionego Ireneusza Jodełki. 26-latek w poniedziałek wyjechał samochodem marki BMW od swojej koleżanki i miał pojechać do domu. Mężczyzna tam nie dotarł i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które znają jego miejsce pobytu prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym pod nr tel. (25) 797 6210.foto: policja

Poszukiwany 26-latek zamieszkuje w Bystrzycy gminy Wojcieszków. Ostatni raz widziany był w poniedziałek po południu jak jechał swoim samochodem marki BMW koloru srebrnego. 


Z przekazanych informacji wynikało, że miał autem pojechać do swego domu, jednak tam nie dotarł i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną, ani też ze znajomymi. Młody mężczyzna ubrany wtedy był w czarną bluzę z białym nadrukiem na rękawie, granatowe spodnie i jasne adidasy.

Osoby, które znają miejsce pobytu Ireneusza Jodełki, bądź widziały dzisiaj tego mężczyznę, prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łukowie - tel. (25) 797 6210.

MJ.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne