Śmiertelny wypadek - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


sobota, 13 października 2018

Śmiertelny wypadek


Wczoraj malborscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze z Nowego Dworu do Nowego Stawu w pobliżu miejscowości Brzózki. Mężczyzna kierujący peugeotem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką. Pomimo podjętej reanimacji 39-letni mieszkaniec Nowego Stawu zmarł. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

foto: policja

W środę (10 sierpnia br.) około godziny 13.45 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na drodze z Nowego Dworu do Nowego Stawu w pobliżu miejscowości Brzózki. Natychmiast na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci, strażacy i pogotowie ratunkowe. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, podczas gdy strażacy uwalniali z peugeota zakleszczonego kierowcę. Pomimo przeprowadzonej reanimacji 39-latek zmarł. 

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny, przesłuchali świadków oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Mundurowi przez ponad 3 godziny kierowali ruchem. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 39-letni mieszkaniec Nowego Stawu kierujący peugeotem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym ciężarowym volvo. Badanie kierowcy ciężarówki wykazało, że był trzeźwy. 

Funkcjonariusze zabezpieczyli pojazdy na policyjnym parkingu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne