Śledztwo w sprawie zabójstwa 75 letniej kobiety nad Wartą. Policja prosi o pomoc w identyfikacji - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 5 października 2018

Śledztwo w sprawie zabójstwa 75 letniej kobiety nad Wartą. Policja prosi o pomoc w identyfikacji


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu poszukują mężczyzny, który może mieć związek z zabójstwem kobiety nad Wartą. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, prosimy o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę. Szef poznańskiej Policji wyznaczył nagrodę za pomoc.

foto: policja


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą sprawę zabójstwa kobiety. Jej zwłoki zostały odnalezione 19 września br. w pobliżu Mostu św. Rocha w Poznaniu.

Policjanci, którzy zajęli się sprawą ustalili, że 16 września br. kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który może mieć związek z tą sprawą. Ze względu na charakter sprawy funkcjonariusze prowadzący śledztwo zdecydowali się opublikować nagrania, a  Komendant Miejski Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę za pomoc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny.   


Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat jego pobytu prosimy o kontakt z policjantami prowadzącymi śledztwo, pod numerami telefonów 572 535 119 lub 607 684 942.
Marta Mróz
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne