Skatowała kijem bejsbolowym 50-latka. Mężczyzna nie żyje - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 16 października 2018

Skatowała kijem bejsbolowym 50-latka. Mężczyzna nie żyje


Skierniewiccy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o zabójstwo 50-letniego mężczyzny. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 39-letniej skierniewiczance zarzutu zabójstwa. 15 października 2018 roku kobieta została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące.

zdjęcie ilustracyjne: g/w

12 października 2018 roku kilka minut przed godziną 20:00 dyżurny skierniewickiej policji otrzymał informację o zgonie mężczyzny przy ul. Batorego w Skierniewicach. Lekarz nie wykluczył udziału osób trzecich w spowodowaniu śmierci denata.

 Na miejscu pojawili się dzielnicowi.  Funkcjonariusze zatrzymali na miejscu 39-letnią skierniewiczankę, która swoim zachowaniem mogła przyczynić się do śmierci 50-latka  Zebrany materiał dowodowy, analiza informacji i ustaleń policjantów, a także przesłuchania świadków  wskazują, że kobieta mając ponad promil alkoholu w organizmie uderzała kijem bejsbolowym i metalową rurką w  głowę mężczyzny. 

Powstałe obrażenia doprowadziły do śmierci 50-latka.  Zatrzymana kobieta usłyszała prokuratorski zarzut zabójstwa. 15 października 2018 roku, decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące.  Za zbrodnię zabójstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne