Przechodnie uniemożliwili jazdę kompletnie pijanej 52- letniej kobiecie - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 7 października 2018

Przechodnie uniemożliwili jazdę kompletnie pijanej 52- letniej kobiecieCzujnością i odpowiedzialnością wykazali się mieszkańcy powiatu aleksandrowskiego, którzy nie pozostali obojętni na sygnały świadczące o tym, że kierująca oplem kobieta może być pod wpływem alkoholu. Kontrola alkomatem wykazała, że 52-latka miała blisko 2,8 promila alkoholu w organizmie!

zdjęcie ilustracyjne: g/w

Wczoraj około 15.00 dyżurny aleksandrowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o nietrzeźwej kierującej w Ciechocinku. Z relacji świadków wynikało, że kobieta wjechała na chodnik przy sklepie. Następnie wyszła z samochodu, ale miała duże problemy z poruszaniem się. Przypadkowe osoby przebywające w rejonie sklepu nie pozostały obojętne i zabrały kobiecie kluczyki, uniemożliwiając tym samym dalszą jazdę.

Przeprowadzone przez patrol policji badanie stanu trzeźwości wykazało, że 52-letnia mieszkanka Ciechocinka miała blisko 2,8 promila alkoholu w organizmie. Pijana kierująca odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Dzięki odwadze i determinacji przypadkowej osoby nie doszło do wypadku, nie ucierpiał też żaden przechodzień.
Autor: mł. asp. Marta Błachowicz
Publikacja: Kamila Ogonowska

loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne