Prokuratura w Łodzi wszczęła śledztwo ws. pozbawienia wolności 28-latki - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


czwartek, 25 października 2018

Prokuratura w Łodzi wszczęła śledztwo ws. pozbawienia wolności 28-latkiProkuratura Rejonowa Łódź – Polesie prowadzi śledztwo w sprawie bezprawnego pozbawienia wolności 28 – letniej kobiety, która zaginęła w minioną sobotę. Szereg czynności podejmują liczni funkcjonariusze policji. foto: policja

Osobyposiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Prokuraturą Rejonową Łódź - Polesie pod numerem telefonu (42) 254 – 07 00lub z Komendą Miejską Policji w Łodzi, telefon (42) 665 14 50, 608 576 370, 604 281 327.


Po uzyskaniu informacji o zaginięciu kobiety prokuratura niezwłocznie włączyła się w prowadzone od sobotniego wieczoru działania, mające na celu wyjaśnienie okoliczności zaginięcia 28 – latki. Wszczęte zostało śledztwo.Prokuratorzy oraz policjanci podejmują szereg czynności mających na celu poznanie prawdy. Brane są pod uwagę różne hipotezy. 

Dotychczas nie udało się odnaleźć kobiety i nikt w tej sprawie nie usłyszał zarzutów. Aktualnie, przekazywaniejakichkolwiek bliższych informacji o dokonanych ustaleniach jest niemożliwe, mogłoby bowiem zniweczyć skuteczność podejmowanych czynności i negatywnie wpłynąć na bieg postępowania.


« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne