Policja opublikowała wizerunki zatrzymanych podczas Marszu Równości - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 15 października 2018

Policja opublikowała wizerunki zatrzymanych podczas Marszu Równości


Podczas odbywającego się  w Lublinie Marszu Równości doszło do prób przerwania tego zgromadzenia przez uczestników nielegalnego zbiegowiska. Lubelscy policjanci zatrzymali 21 osób, 16 z nich w dalszym ciągu przebywa w policyjnym areszcie. Cały przemarsz był dokumentowany. Wszystkie nagrania z policyjnych kamer oraz materiały z monitoringu miejskiego posłużą do identyfikacji wszystkich tych osób, które naruszyły prawo.

foto: policja

Podczas zabezpieczenia wczorajszej manifestacji policjanci dbali o bezpieczeństwo zarówno uczestników zgromadzenia jak i mieszkańców Lublina. Nikt z uczestników marszu ani osób postronnych nie odniósł obrażeń.


Policjanci na bieżąco monitorowali sytuację, zatrzymują osoby które naruszały prawo.  Wczoraj zatrzymanych zostało 21 osób, 16 z nich w dalszym ciągu przebywa w policyjnym areszcie. Będą odpowiadali za przestępstwa: m.in. czynną napaść, naruszenie nietykalności cielesnej, bójkę, udział w zbiegowisku publicznym i rozbój. Pozostałe osoby odpowiadać będą za wykroczenia.

Cały przemarsz był dokumentowany. Wszystkie nagrania z policyjnych kamer oraz materiały z monitoringu miejskiego posłużą nam do identyfikacji wszystkich tych pozostałych osób, które naruszyły prawo.

Podczas wczorajszych działań rannych zostało ośmiu policjantów. Siedmiu z nich po badaniach wróciło  do domów, jeden pozostał na obserwacji.
R.L.R.

foto: policja2
foto: policja3

foto: policja4

foto: policja5
foto: policja6

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne