Nagrywał kobietę telefonem w przebieralni - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 16 października 2018

Nagrywał kobietę telefonem w przebieralni


Zatrzymany przez bemowskich policjantów trafił prosto do policyjnej celi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna nagrywał kobietę telefonem komórkowym, kiedy ta była w przymierzalni. Kobieta widząc co się dzieje zaalarmowała pracownika ochrony i Policję. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut, za który grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

zdjęcie ilustracyjne: g/w

Około 19 policjanci z komisariatu na Bemowie otrzymali zgłoszenie o tym, że jakiś mężczyzna podglądał kobietę, kiedy ta była w przymierzalni. Na miejscu funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia. 


Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna będą w przymierzalni obok, nagrywał kobietę telefonem komórkowym, która w tym czasie przymierzała odzież. Po chwili zauważyła co się dzieje i wezwała pracownika ochrony oraz policjantów. Funkcjonariusze zatrzymali 22-latka, który trafił do policyjnej celi.

Sprawą zajęli się dochodzeniowcy. Zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut bezprawnego uzyskania informacji, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
ms/mb


« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne