LUBARTÓW: 70-LATEK SKATOWAŁ KOTA - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 9 października 2018

LUBARTÓW: 70-LATEK SKATOWAŁ KOTA3 lata pozbawienia wolności grozi 70-letniemu mieszkańcowi gm. Lubartów. Mężczyzna kijem skatował kota sąsiadki. Zwierzę w stanie agonalnym zostało przewiezione do lecznicy weterynaryjnej, gdzie chwilę później padło.

zdjęcie ilustracyjne: pixabay

 Do zdarzenia doszło w piątek w jednej z miejscowości w gm. Lubartów. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że starszy mężczyzna znęca się nad zwierzęciem. Okazało się, że 70-letni mężczyzna, pobił kijem od mopa kota, który wszedł na jego podwórko, a następnie wyrzucił go w krzaki za teren posesji.


Świadkowie zdarzenia poinformowali właścicielkę o całym zajściu i wskazali miejsce gdzie zwierzę leżało. Kobieta natychmiast zabrała kota do lecznicy weterynaryjnej w Lubartowie, jednak z uwagi na ciężkie obrażenia, nie udało się go uratować. Od 68-latki policjanci przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie.

70-latek jeszcze tego samego dnia został przesłuchany i usłyszał zarzut. Teraz o jego losie zadecyduje Sąd. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
E.S.
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne