List gończy za zabójcą Pauliny. To 39-letni Gruzin - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 30 października 2018

List gończy za zabójcą Pauliny. To 39-letni GruzinPolicjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP w Łodzi opublikowała list gończy za Khetsurianim (Checurianim) Mamuką. 39-letni Gruzin jest poszukiwany w związku z zabójstwem 28-letniej Pauliny D. z Łodzi.


foto: 
lodzka.policja

Już wiadomo, że jest to mężczyzna, z którym Paulina była widziana po raz ostatni na ulicach Łodzi 20 października. To jego wizerunek nagrały kamery miejskiego monitoringu. Pojawiał się w pobliżu Pauliny, tak jakby ją obserwował. Był poszukiwany przez policję, potem kiedy ustalono jego tożsamość, poszukiwania odwołano.

Gruzin wszedł z Pauliną do hostelu przy ul. Żeromskiego. Tam młoda kobieta została pobita, pokłuta nożem. Potem jej zwłoki zostały zapakowane w czarną folię, okręcone taśmą klejącą i upchnięte w sportowej torbie. Policjanci znaleźli je sześć dni po morderstwie na ścieżce przy ul. Kosynierów Gdyńskich na Stawach Jana w Łodzi.


Jak podaje Onet, w poniedziałek została przeprowadzona sekcja zwłok 28-latki. – Sekcja potwierdziła, że przyczyną śmierci 28-latki były rany cięte szyi. Dodatkowe obrażenia wskazują też na pobicie – powiedział Kopania. – Udało nam się znaleźć nóż, który najpewniej był narzędziem zbrodni. Wszystko wskazuje na to, że motyw zabójstwa był seksualny, że takie były intencje napastnika – dodał. Nie wiadomo jeszcze, czy ofiara przed śmiercią została odurzona. Kopania przyznał, że „wyniki badań toksykologicznych znane będą za kilka lub nawet kilkanaście dni”.

Policja podała, że w ostatnim czasie poszukiwany ws. zabójstwa Pauliny D. przebywał w Łodzi, skąd wyjechał po południu 20 października i 21 października rano przekroczył granicę z Ukrainą. Obecnie prawdopodobnie przebywa na terenie Gruzji.


Rysopis: wzrost 178 cm, oczy zielone, krępej budowy ciała, w ostatnim czasie posiadał rudy zarost

Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo na tle seksualnym. W ostatnim czasie poszukiwany przebywał na terenie Łodzi, skąd wyjechał w godzinach popołudniowych 20 października 2018 roku i 21 października 2018 roku w godzinach porannych przekroczył granicę z Ukrainą. Obecnie prawdopodobnie przebywa na terenie Gruzji.

Wszystkie osoby, które dysponują wiedzą na temat miejsca pobytu ukrywającego się przed organami ścigania proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Łodzi przy ulicy Lutomierskiej 108/112 lub telefonicznie pod numerami: 42 665- 21-49, 692- 403- 506 lub 997/112. Zapewniamy anonimowość.

źródło: fakt/ wprost/ gazeta.pl/rmf24/ lodzka.policja

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne