KWP: Pilnie potrzebna krew dla Michałka !!! Każdy z nas może pomóc! - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 8 października 2018

KWP: Pilnie potrzebna krew dla Michałka !!! Każdy z nas może pomóc!Już w najbliższy poniedziałek tj. 15 października 2018 , pod budynkiem KWP w Lublinie przy ul. Narutowicza 73 w godzinach 9-13 zorganizowana zostanie zbiórka krwi dla 10 letniego Michałka syna naszej koleżanki , policjantki z KMP w Białej Podlaskiej. Gorąco zapraszamy Państwa do uczestnictwa w akcji. Nasz udział w zbiórce jest darem życia dla chłopca . W ramach zbiórki będzie można także zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku.

foto: policja

Jedna z naszych koleżanek - policjantka z Wydziału Kryminalnego KMP w Białej Podlaskiej, usłyszała straszną diagnozę na temat choroby jej 10-letniego syna Michała. Chłopiec ma aplazję szpiku kostnego, czyli jego szpik zupełnie przestał działać. Aby żyć Michał musi przejść przeszczep szpiku kostnego, wobec czego rozpoczęły się poszukiwania dawcy. Michał żyje obecnie dzięki transfuzjom krwi, które odbywają się co drugi dzień. Aby pomóc Michałkowi potrzebne jest nasze wsparcie. Stąd też apel do policjantek i policjantów oraz pracowników Policji garnizonu lubelskiego o udział w zbiórce krwi. Z apelem o wsparcie kierujemy się także do zaprzyjaźnionych służb mundurowych naszego województwa. 

Już w najbliższy poniedziałek tj. 15 października 2018 , pod budynkiem KWP w  Lublinie przy ul. Narutowicza 73 w godzinach 9-13  zorganizowana zostanie zbiórka  krwi  dla 10 letniego Michałka syna naszej koleżanki - policjantki z KMP w Białej Podlaskiej.  Gorąco zapraszamy Państwa do uczestnictwa w akcji. Nasz udział w zbiórce jest darem życia dla chłopca.
Podobne zbiórki zorganizowane zostały przez  koleżanki i kolegów z KMP w Białej Podlaskiej. Akcje przeprowadzone będą w dniach 23 i 25 października pod budynkiem komendy.
R.L.R.
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne