Konar spadł na 13- latka podczas wf-u. Chłopiec jest w ciężkim stanie - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


poniedziałek, 15 października 2018

Konar spadł na 13- latka podczas wf-u. Chłopiec jest w ciężkim stanieDo zdarzenia doszło w piątek po godz. 13.00, na 13-latka spadł konar drzewa. Na miejsce wezwane pogotowie ratunkowe prowadziło reanimację dziecka. Teraz chłopiec jest w szpitalu. 13- latek wciąż jest w bardzo ciężkim stanie.


zdjęcie ilustracyjne: policja


Uczniowie jednej z podstawówek w Legnicy uczestniczyli w lekcji wychowania fizycznego organizowanej w Lasku Złotoryjskim. Wtedy na 13-letniego chłopca spadł konar drzewa.

Na miejsce wezwano pogotowie. Ratownicy reanimowali chłopca i nieprzytomnego zabrali do szpitala.

Policja potwierdziła, że na 13-letniego chłopca spadł konar. Rzecznik Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy Tomasz Kozieł przekazał , że chłopiec trafił tam z raną głowy.

13-latek ma poważne uszkodzenie głowy. W szpitalu przeszedł operację neurologiczną. Jego stan określany jest jest ciężki. W wypadku ranny został takżę drugi chłopiec. Po opatrzeniu wrócił już do domu - poinformował TVN24.

Prokuratura w Legnicy prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Na ten moment nie wiadomo, kto odpowiada za tę tragedię. Śledczy zabezpieczyli miejsce wypadku. Trwają ustalenia, czy uczniowie podnosili kłodę na polecenie nauczyciela, czy robili to bez jego wiedzy. Drugi z chłopców po opatrzeniu i przebadaniu wrócił do domu.


źródło: legnica.fm/ wyborcza/ tvn24/ se.pl/ fakt24

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne