Katowice: Brutalny atak na kontrolerów - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 17 października 2018

Katowice: Brutalny atak na kontrolerów


W ręce katowickich policjantów trafił mężczyzna, który na przystanku autobusowym zaatakował kontrolerów gazem i nożem. Został ujęty przez pokrzywdzonych i przekazany policjantom. 33-latek trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało był on poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego celem odbycia kary pozbawienia wolności. Pokrzywdzeni zostali oddani pod opiekę lekarzy. Czynności trwają.

foto: policja

Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut po godzinie 19.00 na ulicy Chorzowskiej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kontrolerzy w autobusie sprawdzali bilety. Jeden z pasażerów odmówił jego okazania. Gdy autobus zatrzymał się na przystanku, mężczyzna wypchnął kontrolera. W pewnym momencie zaatakował kontrolerów gazem i nożem. 


Pokrzywdzeni pomimo, że byli ranni, szybko ujęli sprawcę i wezwali na miejsce katowickich policjantów. 33-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało, był on poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego celem odbycia kary pozbawienia wolności. 

Pokrzywdzeni zostali przewiezieni do szpitala. Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice Północ w Katowicach. O dalszym losie zatrzymanego mężczyzny zdecyduje prokurator. Czynności trwają.
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne