Grodzisk Mazowiecki: Chciał spalić żonę - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 9 października 2018

Grodzisk Mazowiecki: Chciał spalić żonę


O tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące zdecydował sąd wobec mężczyzny zatrzymanego przez grodziskich policjantów. Jak ustalili funkcjonariusze 45-latek od kilku lat znęcał się nad żoną i córką, a w dniu zatrzymania oblał kobietę benzyną i groził podpaleniem. Szybka interwencja mundurowych zapobiegła tragedii, a sprawca przemocy trafił do celi grodziskiej komendy. Za popełnione czyny grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

foto: policja

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednej z podgrodziskich miejscowości. Zgłaszająca kobieta poinformowała, że jej nietrzeźwy mąż oblał ją benzyną i grozi podpaleniem. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Pod wskazanym adresem zastali kobietę, której ubranie było polane łatwopalnym płynem i agresywnego mężczyznę. 45-latek nie wykonywał poleceń mundurowych. Po obezwładnieniu policjanci odebrali mu zapalniczkę, której użyciem groził żonie.


Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że ma w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Podczas wykonanych w sprawie czynności dochodzeniowo-śledczych policjanci ustalili, że zatrzymany od ponad 5 lat znęcał się fizycznie nad swoją żoną, a w krótszym okresie także nad córką. 

Usłyszał zarzuty popełnienia tych przestępstw wobec obu kobiet. Sąd przychylił się do wniosku śledczych i zastosował wobec sprawcy tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące. Za te czyny grozi mu nawet  5 lat pozbawienia wolności.
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne